Yarış

TEB Özel Bankacılık–TAYK / MDK - KABOTAJ KUPASI YAT YARIŞI

29.06.2019

1

IRC 0
12:00
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
KINOWA 14:02:26 02:02:26 7346 1,166 8565 1 1 1
CHEESE SAILING 14:04:01 02:04:01 7441 1,167 8684 2 2 2
ORIENT EXPRESS VI 13:44:27 01:44:27 6267 1,386 8686 3 3 3
FARRFARA - BODRUM MİLTA MARİNA 14:05:57 02:05:57 7557 1,168 8827 4 4 4
Borusan Racing Çılgın Sigma 14:09:11 02:09:11 7751 1,165 9030 5 5 5
AYGAZ FENERBAHÇE 2 14:10:34 02:10:34 7834 1,166 9134 6 6 6
VAKKORAMA 14:10:45 02:10:45 7845 1,168 9163 7 7 7
CERAMIC PRO - SHAK SHUKA SAILING TEAM 14:11:15 02:11:15 7875 1,166 9182 8 8 8
7BELA CONTICAP 14:15:12 02:15:12 8112 1,165 9450 9 9 9
DHO ARİVA 14:18:23 02:18:23 8303 1,186 9847 10 10 10
DHO TİRAMOLA 15:06:36 03:06:36 11196 1,191 13334 11 11 11
IRC 1
12:00
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
MSI Sailing Team AG 14:25:00 02:25:00 8700 1,088 9466 1 1 1
ONO 14:31:01 02:31:01 9061 1,123 10176 2 2 2
27- POSEIDON YELKEN 17:04:04 05:04:04 18244 1,062 19375 3 3 3
Borusan Racing Evolution 17:11:11 05:11:11 18671 1,055 19698 4 4 4
IRC 2
12:05
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
CORENDON CHEESE 14:37:38 02:32:38 9158 1,027 9405 1 1 1
TÜPRAŞ ALİZE 14:37:36 02:32:36 9156 1,031 9440 2 2 2
PALAMUT / CPM 14:39:48 02:34:48 9288 1,027 9539 3 3 3
BURGAN BANK - EXTREM 14:38:40 02:33:40 9220 1,037 9561 4 4 4
Mary Güneş Sigorta 14:39:23 02:34:23 9263 1,041 9643 5 5 5
LOGO 14:40:40 02:35:40 9340 1,033 9648 6 6 6
EDENRED SAILING TEAM- İZMİR YELKEN 14:43:48 02:38:48 9528 1,033 9842 7 7 7
Uniq2go_Hangover 14:45:18 02:40:18 9618 1,032 9926 8 8 8
BOND AKKİM 14:45:38 02:40:38 9638 1,032 9946 9 9 9
VISA- HEDEF YELKEN 40.7 14:46:52 02:41:52 9712 1,035 10052 10 10 10
AYGAZ ALİZE 14:52:20 02:47:20 10040 1,033 10371 11 11 11
Kupa7 Sailing Team - Matrix 14:53:44 02:48:44 10124 1,028 10407 12 12 12
TURKCELL ALİZE 17:04:01 04:59:01 17941 1,031 18497 13 13 13
IRC 3
12:10
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
HENİ 14:43:59 02:33:59 9239 1,007 9304 1 1 1
COLUMBIA ALİZE K3,5 14:49:25 02:39:25 9565 1,011 9670 2 2 2
SUSAIL ALİZE 14:57:17 02:47:17 10037 0,980 9836 3 3 3
PFİZER HEDEF YELKEN 14:57:29 02:47:29 10049 0,982 9868 4 4 4
ÖZAY SAILING TEAM - ELECTRON 14:55:55 02:45:55 9955 0,992 9875 5 5 5
Petek NTS Danışmanlık 14:58:15 02:48:15 10095 0,984 9933 6 6 6
sahibinden.com flamenco 14:59:21 02:49:21 10161 0,980 9958 7 7 7
ALİZE 34.7 14:59:15 02:49:15 10155 0,992 10074 8 8 8
EXIT 15:06:39 02:56:39 10599 0,980 10387 9 9 9
QNB Finansbank Yelken Takımı - Be Blue 15:07:16 02:57:16 10636 1,017 10817 10 10 10
ICA İÇDAŞ - DÖNENCE 17:00:00 04:50:00 17400 0,982 17087 11 11 11
OPET FENERBAHÇE 3 17:04:41 04:54:41 17681 0,985 17416 12 12 12
RADİKA 17:01:21 04:51:21 17481 1,013 17708 13 13 13
Falcon 17:21:46 05:11:46 18706 0,981 18351 14 14 14
IRC 4
12:15
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
40 Plus-IBS 13:47:15 01:32:15 5535 0,952 5269 1 1 1
PUFF 13:47:14 01:32:14 5534 0,972 5379 2 2 2
ALİZE G28 13:49:01 01:34:01 5641 0,957 5398 3 3 3
HEPGÜR WIND 4 SPEED - ADAPUPAADRENALIN 14:00:36 01:45:36 6336 0,916 5804 4 4 4
GEZİ
12:15
Tekne Adı Finish Saati Geçen Süre TCC Geçici Sonuç Yariş Puanı
ss:dd:ss ss:dd:ss saniye Düzenlenen Süre Sıra Puan
GSK - CENOA 14:02:11 01:47:11 6431 0,995 6399 1 1 1
Altınbaş Üniversitesi Das Boot 14:09:58 01:54:58 6898 1,022 7050 2 2 2
Kaan yelken 17:05:41 04:50:41 17441 0,804 14023 3 3 3